HAKKIMDA

Düş uçurtmanın peşine, gez dünyayı!

“Kuyruksuz Uçurtma” gezdikçe kendini iyi hisseden, keşfettikçe hayata mucizeymiş gibi bakan, enerjisini gezmelerden, seyahatten, bavul açıp kapamaktan alan bir gezi blogu. Aslında benim o!

İsmim İrem Özer. Tüm seyahat aşıkları gibi benim de kendimi bildim bileli gezi virüsü içimde, zihnimde, benimle. Uçaktan zaman zaman korktuğum halde uçak bileti bakmaktan kendimi alamıyorum. Gezip evime geri döndüğümde, enerjim dünyalara yetecek kadar oluyor! O zaman duramıyorum yenisini planlıyorum!

Böylelikle hayat Kuyruksuz’a güzel, paylaştıkça daha da güzel oluyor…

Hangi ülkeleri gezdim?

Şu ana kadar İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Portekiz, San Marino, Avusturya, Hollanda, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Slovenya, Karadağ, Bosna Hersek, Sırbistan, Kıbrıs, Gürcistan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Kamboçya, Tayland, Endonezya, Malezya içerisinde pek çok şehir…

Yakın planda nereleri var?

Şu an Amerika’dayım ve haftaya Türkiye’ye dönüyorum. Biraz İstanbul, Edirne ve uzak doğu planım var.

Nerelerde  yazdım?

Zaman zaman yazılarımı ve röportajlarımı yayınlayan dergiler; Geo Türkiye, Tempo Travel, Pegasus Magazine, Skylife, Elele, Boyner Online, Fashion&Travel, Edirne Kent Dergisi, Çaykur’un Çaylık dergisi, Kamil Koç Yolculuk Dergisi, vb.

Kimlerle çalıştım?

Bugüne kadar birlikte gezdiğim, bana sponsor, destek olan firmalar, kurumlar:

Café Tur, Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Skyscanner, Çaykur, Rowenta, Gezimanya, T.C. Kültür Bakanlığı, Pepsi Co. Disaronno, Kavaklıdere, Efes Pilsen, Karavan Turizm, DoBreak!, Pixers, Pamukkale Şarapları, Renault vb.

İletişim için: [email protected]

*Güncelleme Mart 2019

12 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *