Yılbaşı Hediyeniz Kuyruksuz’dan

Yılbaşı Hediyeniz Kuyruksuz’dan

Bu kız gezmeyi bıraktı süslenmeye mi başladı ne? Yok yok gezme sevdası bitmez. Bir virüs gibidir, girdi mi vücuda çıkmak bilmez. Kesin tedavisi yoktur sadece gezdikçe, uçak bileti baktıkça, haritalarda dolandıkça iyileşme gösterir, asla terk etmez.

PhotoGrid_1355941327108Bu yazının konusu ise yeni bir kozmetik markasının bana tam zamanında gönderdiği hediye ile ilgili. Argan yağım bitti, kutusunu attım ki Dr. Angel’dan hediye paketim geldi ve için de saf argan yağı. Ben argan yağını ne için mi kullanıyorum? Yıllardır saçımı platin rengine boyatıyorum ve pamuk şekeri gibi, yoluk, cansız, sağlıksız durumdalar. Bu güne kadar pek çok ürün denedim birkaç yağ dışında diğer ürünlerden fayda görmedim. Son 1 senedir de Argan kullanıyorum. Faydasını görüyorum, ayrıca argan yağı dışında saçıma başka hiçbir şey de sürmüyorum çünkü şekillendirme için bile işe yarıyor.
Şimdi size sürprizim ise DR. ANGEL‘in sitesine girip beğendiğiniz bir ürünün linkini blogumda yorum olarak bırakmanız. Sonrasında ne olacak mı? Yorum bırakanlar arasında yapacağım çekiliş ile seçtiğiniz ürün size yılbaşı hediyesi olarak ulaşacak? Nasıl? Haydi yorumlar gelmeye başlasın o zaman.
NOT: Ürünlerden satın alıp siz de başka bir arkadaşınıza hediye etmek isterseniz linkimiz www.altinkanat.com

You may also like

26 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir