Güzel Atlar Ülkesi’ne PepsiCo ile yolculuk…

Şu ana kadar 1 kez gittim, sanırım 2007’ydi, yine bir sonbahardı. Gündüz yakıcı bir güneş gece ise ısıran bir soğuğu vardı. Ruh, hissettirdiği bambaşkaydı. Özlemle sürekli andığım bir atmosfer, bir daha ne zaman giderim acaba sorusu ile benim için hiç fark etmez, ben her mevsim giderim düşüncesi hakimdi. Yazımın sebebi heyecanım, bu hafta sonu yeniden gidecek olmam.

Bu hafta sonu benzersiz bir deneyim yaşamak için #pepsicohasatta diyerek Güzel Atlar Ülkesine yolculuğa çıkacağız. Patates Hasadına gideceğiz İrem, senin gelmeni çok istiyoruz dediklerinde önce yüzümde muzur bir gülümseme, daha sonra da tekrar orada olmanın vereceği heyecanı düşündüm. Gelmem, gelemem diyemezdim. Ne yapıp edip, her şeyi organize edip hafta sonu bavulumu hazırlamaya koyuldum bile.

9330_134474251265_3841264_nOldukça yoğun bir program var, içinde eğlence de var, seminer de var, gezi de var, güzel yemek de var, rahatlama, dinlenme de var ve en en değişiği belki de patates hasadı var, sabahın kör saatlerinde.

Daha evvelden bağ bozumuna gitmiştim ancak patates hasadı değişik olacak. Takipte kalın heyecanıma ortak olun. Bol fotoğraf gelecek.

PepsiCo‘ya şimdiden teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir