Edirne Otelcilik ve Turizm Lisesi öğrencileri ile buluştuk

Edirne Otelcilik ve Turizm Lisesi öğrencileri ile buluştuk

Ey internet sen nelere kadirsin!

Şeref Bey internette Midilli adası ile ilgili bilgi ararken Kuyruksuz Uçurtma’ya rastlayacak. Kuyruksuz’da dolaşırken bolca Edirne ile ilgili bilgi olduğunu görecek. Daha sonra da Edirne Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü olarak acaba öğrencilerle deneyimlerimi paylaşmayı düşünür müyüm diye email attığında “ben bu hafta Edirne’deyim ne zaman isterseniz gelebilirim” yanıtı hızlıca kendimi okulda buluyorum. Okulun coğrafya öğretmeni sevgili Ali bey konferans salonunu hazırlatmış, katılımcı sınıfları organize etmiş bir şekilde beni karşıladı ve kısa bir okul gezisi, öğretmenlerle tanışma ve akabinde de sunumun başlaması.

irem özer 010Doğruyu söylemek gerekirse çok heyecanlandım. Çünkü ilk defa gençler önündeydim ve beni oldukça merak ettikleri gözlerinden okunuyordu.

Önce gezilerimden bazı fotoğrafları ve yaşadığım değişik anıları paylaştıktan sonra soru cevap kısmı ile söyleşimizi bitirdik.

Eve geldiğimde elimde koca bir demet çiçek ve teşekkür yazısı ile ailemi bir kez daha gururlandırmış olmanın sevinci başkaydı.

Söyleşiden sonra hem zamanın azlığı hem de heyecan sebebi ile ay keşke şunu da anlatsaydım, ya da şunu da ekleseydim dediklerim çok oldu.

İnşallah bir başka seferde eksiklerimi telafi edeceğim.

Böyle bir deneyim yaşamama fırsat verdikleri için okulun müdürü Şeref Beye ve Ali Beye teşekkürlerimi sunarım.

Beni pür dikkat dinledikleri için de okulun tüm öğrencilerine sevgilerimi iletiyorum.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *