BKG “İstanbul” koleksiyonu ile karşımızda

BKG “İstanbul” koleksiyonu ile karşımızda

BKG ile geçtiğimiz sene yaz başında tanıştık. Bu süre içerisinde de gezilerimde Müze Mağazalarını gördüğümde ailemden biri ile karşılaşmış gibi sevindim. Yanımdakilere de BKG’nin vizyonunu anlattım durdum. İlk tanıştığımız andan itibaren çabalarını çünkü çok takdir ediyorum. Kültürümüze sahip çıkıp Avrupa standardında bir hizmet vermek için çabalıyorlar.

Ve şimdi ilk şehir koleksiyonu “İstanbul”  ile müze mağazalarında. İstanbul’u hangi şehir takip edecek merak ediyorum. İzmir? Konya? Antakya? Mardin?

Bu kış Konya ve Antakya Müze Mağazalarından keyifli alışverişler yaptım. Gittiğim her yerden öncelikle o şehrin ismine ya da sembollerine ait buzdolabı mıknatısı alırım ki ciddi de bir koleksiyon olmak üzere. Getirdiğim en mühim hediye de yine buzdolabı mıknatısıdır. BKG’de de çok güzelleri mevcut. Mıknatıs tutkumu kısa kesip BKG’nin İstanbul koleksiyonunuz biraz anlatayım. İstanbul’un simgeleri; vapur, kız kulesi, Galata kulesi, martılar çeşitli objelerde ilütrasyonlarla resmedilmiş.Aşağıdaki linkte pek çoğunu görebilir hatta alışverişi de online olarak yapabilirsiniz.

 

 

http://www.bkg.com.tr/shop/categories/79/stanbul%20Koleksiyonu/

 

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir