Türk Telekom Arena’da buluşmaya çok az kaldı

Türk Telekom Arena’da buluşmaya çok az kaldı

Her gün önünden geçiyorum, sabah ve akşam, yağmurda, gün ışığında, gece karanlığında. Her geçişimde bakıyorum. Trafik araba kullanırken fotoğraf çekmeye müsaitse çekiyorum ki bu hızlı ilerleyişi daha da iyi göreyim diye. Hayal ediyorum inşaat bittikten sonra nasıl yapıldığına dair gerçekleşecek olan fotoğraf sergisini, belki belgeselini izlemeyi…

Ezelden Galatasaraylıyım. Fenerbaçeli bir babanın, Beşiktaşlı bir annenin Galatasaraylı kızıyım. Hep sevdim futbolu, zaman zaman milli maçlarda zaman zaman da Galatasaray maçlarında stadda yerimi aldım. Şimdi heyecanla Türk Telekom Arena’daki maçları bekliyorum.

Ocak 2011 itibari ile takımım maçlarını TT Arena’da oynayacak. 10 yıl boyunca ismi Türk Telekom olacak. Dünyanın sayılı stadyumları arasında yer alacak. Estetik, teknoloji,konfor, üstünlük bu stadda olacak.

Sadece futbol maçları da değil konserler, çeşitli organizasyonlar da olacak.

TT Arena’nın inşaatı bitmeden gezebildiğim için çok şanslıyım. Bizim orada bulunduğumuz gün çimler döşeniyordu. Diğer yandan da tüm stad içi ve dışında hummalı çalışma devam ediyordu.

E büyük buluşmaya çok az kaldı..

Şu an inşaat halini gördüğüm stadımızı hınca hınç dolmuş, taraftarların Galatasaray’ın marşlarını koro halinde söyler ve koltuklarında Meksika kalkışı yaparken hayal ettim. Hatta o gün çimleri döşeyen traktörlerin sesi yerine benim beynimde “Çıldırın, çıldırın, çıldırın, bu taraftar için çıldırın” vardı.

Türk Telekom Arena eminim sadece benim takımımı değil diğer takımları da heyecanlandıracak.

You may also like

1 Comment

  • İyi gün dostu bir taraftarım. En son gittim maç 2000 yılındaki Galatasaray – Real Madrid maçı idi. Son 10 yıldan beri heyecanlandığımı hatırlamıyorum. İnşallah dediğin gibi olur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *