#BloggerlarCitysMahallede!

Hashtag’imiz buydu: #BloggerlarCitysMahallede.

Yemek, kozmetik, moda, kişisel, seyahat blogları ile birlikte fotoğrafçı olan ya da twitterda hatırı sayılır takipçi rakamlarına erişmiş olan her ne kadar kendileri bundan hoşlanmasalar da “fenomen” tabir edilen kişiler Nişantaşı City’s AVM içinde bulunan City’s Mahalle’de toplandık. Daha evvelden birkaç kez gidip yemek yemiştim,  Londra’daki Harrod’s’ın yemek ve şarküteri katı ile Paris’te bulunan meşhur La Fayette’i anımsattı bana. Eminim başka benzerleri de dünyanın farklı şehirlerinde vardır ancak Türkiye’de benzeri yok. Önceki gelişlerimde Namlı ve Balıkev’de yemek yemiştim. Şimdi diğerlerini de bu mini gurme turu ile öğreneceğim.

IMG_2189Önce İstanbul’da salata deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Sosa’ya uğruyoruz minik kaplarda salatalar ikram ediliyor, akabinde yemek kitapları köşesine uğruyoruz.  Godiva, Namlı, Japon Wagamama, İtalyan Rigatoni, Mano Burger, Kebapçı Ali, Günaydın, mantıcı Hocanın Yeri, derken az az lokmaları yutarken hepimiz aslında ne kadar çok yediğimizi henüz farkına varamıyoruz. Balıkev ile turumuz bitti sanırken Vida’da Guinness biraları ve üstüne bir de Cremeria Milano’dan dondurma ve Malatya Pazarı’nın atıştırmalıkları ile limitimizi iyice aşıyoruz. Özellikle Günaydın’daki et ustası Gürkan Topçu’nun showu tüm misafirleri etkiledi.  Berna Mutlu Aytekin sağ olsun video çekimi yapmış ve youtube’dan paylaştı. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-AMtq6O04v8[/youtube]

İşte böyle güzel bir etkinliğin daha sonuna geldik, çok güldük, çok eğlendik. Yine harika insanlarla tanıştım. Yine İstanbul’daki en özel Mahalle’lerden birinde vakit geçirdim. Bu güzel Mahalle‘nin ömrü uzun olsun!

City’s AVM yönetim ve pazarlama ekibine teşekkürler!

IMG_2191

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir