Yaz için hiçbir planım yok!

Yaz için hiçbir planım yok!

Mutsuzum. Çünkü ufukta hiç seyahat yok. Elimde ağlayarak da olsa aldığım 2015 Haziran’a kadar geçerli Schengen vizem, Kasım ortasına kadar geçerli bir Birleşik Krallık vizem olsa da benim planım yok. Çünkü param yok. Anne, baba ve ablamdan da isteyemiyorum, eşşek kadar oldum çünkü. Yaptığım projeler, kazançlarım var ancak onları da hayatımı sürdürmek için kullanıyorum. Şu sıralar seyahat etmek lüks kalıyor benim için. Hoş tabi bir de yüksek sezonda olduğumuz için uçak biletleri uçmuş durumda. Aylar öncesinden almış olsaydım 3-5  memleket yapardım yine arada ama bu sefer hazırlıksızım ve mutsuzum doğal olarak. Millerimi de geçenlerde kullanmıştım. Ablamın mil hesabına sulanmak istedim, millerle de ekonomi sınıfında yer kalmamış, diğer sınıflardan almak istediğinde de uçuyor, e üstüne bir de vergiler biniyor. Ben yine mutsuz oluyorum. Böyle işte hep ay ne güzel gezdim, ay ay neler de yedim, aman efendim kaldığım otel de ne güzelmiş paylaşımlarından sonra bunu da yazmazsam olmazdı.

Eee gezdiklerine say İrem Hanım diyenleri de duymuyor değilim hani. Hayııııınsınız!

Mutsuzum işte…

Kuyruksuz Uçurtma takma adı 2009'dan bu yana blogumun adı! Yakıştı diye düşünüyorum. Benim gibi, rüzgar akıllı.

There are 3 comments for this article
 1. Ceylan at 07:17

  Selam,
  Vizeniz varsa arkadaşım geçen haftasonu 2 gece 3 gün Kavala’ya gitti ve çok memnun kaldı. Bir Çeşme kaçamağından daha ucuza patladı dediğine göre değerlendirmeye değer:)
  Sevgiler.

 2. İrem Özer Author at 08:08

  Selam Ceylan, çok teşekkür ederim öneriler için. Ben zaten Yunan aşığı olarak çok kez gittim Yunanistan’a. Midilli’ye gitmedim belki bir ara oraya giderim. Bakalım yaz neler gösterecek:)
  Sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir